BredPak - Jedlé chlebové misky

Když se nám ozvali z Polska s tímhle nápadem poprvé, neváhali jsme ani na chvilku. Už dávno netrpíme předsudky vůči polským potravinám, a proto jsme se velmi rychle domluvili a stali se oficiálním distributorem a zástupcem značky BreadPack na českém trhu.

_24A3306_2048px_1

 

BredPak: Nová úroveň ve světě "jedlého nádobí"

BreadPack přináší inovativní produkt, který posouvá pohled na jedlé nádobí. 

Misky Bredpak jsou nejen lahodné, ale i ekologické. Jsou vyrobeny z čerstvého těsta podle exkluzivní metody vyvinuté firmou BreadPack. Tyto jedlé misky jsou ideální náhradou za jednorázové nádobí ve všech provozech, při donášce jídla nebo v rozvozu.

 

_24A3464_2048px

 

Technologie a využití

Technologie výroby Bredpaků umožňuje široké spektrum použití. Misky jsou ideální pro použití na street food, akcích, venkovních událostech a festivalech. Jsou odolné vůči teplu i chladu a mohou obsluhovat tekuté pokrmy, hlavní chody, snídaně, obědy, předkrmy, svačiny, dezerty, včetně zmrzliny. Naopak nejsou vhodné pro podávání studených nápojů, kávy, čaje nebo instantních polévek!

Bredpaky jsou ideálním produktem pro odvětví HO.RE.CA, eventový průmysl a všechny společnosti a jednotlivé zákazníky, kteří dbají na životní prostředí, chtějí používat jedlé nádobí a milují křupavé svačiny. Nabízené sady eliminují problém s logistickým minimem a zajišťují pohodlí zákazníků.

 

BreadPack-044

 

Nutriční hodnoty a dlouhá trvanlivost

Bredpak nejen potěší chuťové buňky, ale také přináší nutriční hodnoty. V jedné porci (60g) najdete 184 kcal, 25,2 g sacharidů, 4,08 g bílkovin, 7,08 g tuků a 0,9 g vlákniny. Takže nejen, že je to lahodné, ale také to prospívá vašemu tělu.

Bredpaky mají dlouhou trvanlivost - až 12 měsíců.